«Шынықсаң шымыр боласың »

08.09.2017 жылы Астана қаласы  №77 мектеп –гимназиясында  «Шынықсаң шымыр боласың»  Республикалық Отбасылық апталық аясында өткен  дене шынықтыру мұғалімдері Ильясов Жансур  Ибрагимұлы және Сарепов Уранбай Сергеевичтің   ұйымдастыруымен   «Толағай » отбасылық іс –шара өтті.

Мақсаты: Салауатты өмір салтын ұстануға баулу. Спортқа деген қызығушылығын арттыру. Әр түрлі спорттық ойын түрлерімен танысу, тәсілдерін меңгеру.  Оқушылардың икемділігі мен ептіліктерін, мергендік пен шапшаңдылық қабілеттерін дамыту.ата- ана мен оқушының арасындағы қарым –қатынасты дамыту.

Іс  -шараға  5-6 сыныптардың ата –аналар және оқушыларымен өткен  сайыс тартымды, көңілді өтті.  40шақты ата- аналарды қамтамассыз еткен  сынып жетекшілеріне де үлкен алғыстар білдіреміз. Жеңген    сыныптар мадақтау қағаздарымен марапатталды.