«Отбасым –алтын бесігім » дөңгелек үстел

«Отбасым –алтын бесігім »  отбасының қоғам алдындағы рөлі тақырыбында Астана қаласы  №77  мектеп –гимназиясында қазақ тілі және әдебиеті пәні мұғалімі ӘБ жетекшісі  Имакова Лаура Оспанқызының  ұйымдастыруымен  ата- аналармен біріккен  дөңгелек үстел өтті.  «Отбасы құндылығы» туралы түсініктерді отбасы туралы ұғымдарды кеңейту, оны сүйе білуге үйрету. Ата - ана және бала қарым - қатынасын өзара байланысын қалыптастыру, нығайту, отбасының негізі өмірдің ұйытқысы, киелі қасиетке ие болу сыры, отбасы тәлімінің мәні туралы түсініктерді кеңейту, отбасы тәрбиесінің мән - маңызын ашып көрсете отырып, ұлттық салтты, дәстүрді түсініп, құрметтеуге баулу, алдағы өмірге даярлау мақсатында өткен дөңгелек үстел өте мәнді, қызықты, көңілді өтті. Имакова Лаура Оспанқызына  еңбекте биік белестер тілейміз!