Сыңғырла, күміс қоңырау!

«Сыңғырла,  күміс  қоңырау!»

2 қыркүйек күні  №77 мектеп-гимназиясында «Сыңғырла, күміс қоңырау! » атты тақырыпта  2017-2018 оқу жылғы  алғашқы қоңырау  салтанатты жиыны өтті. Жиынға 1-11 сынып оқушылары, ата-аналар және ұстаздар қауымы қатысты. Салтанатты жиынның құрметті қонағы болып Астана қаласының Білім басқармасының өкілі Кайрбаева  Маржан  Джамбулқызы,  «Ақсақалдар алқасының» төрайымы Ғалия Батырбекқызы  қатысты. Жиынды мектеп –гимназия  директоры  Байменова Гүлжамал Пердебайқызы құттықтау сөзімен ашты.  «Тұлпар » би ансамблінің орындауындағы биді тамашаласа, мектеп табалдырығын алғаш аттап отырған  «Ақ көгершін » хор тобы екі дауыста  әннен шашу шашты. Мектеп –гимназиясы қазақ тілі,ағылшын тілін тереңдетіп оқытатын болғандықтан іс -шараны  мектептің  «Өзін –өзі басқару» ұйымы екі тілде жүргізді.