Бейнелеу өнері, сызу, технология, музыка, дене тәрбиесі, АӘД пәндер бірлестігінің 18.04-28.04 аралағында онкүндігі өтті.

Бейнелеу өнері, сызу, технология, музыка, дене тәрбиесі, АӘД пәндер бірлестігінің  18.04-28.04  аралағында  онкүндігі өтті. Оңкүндіктің ашылуы 18.04 күні сағат 9:40 2-і сабақтан кейін үзілісте өтті, сап түзеуге 5-10 сыныптар қатысты, жауапты пән мұғалімдері болды.Сахнаға нақыл сөзбен банер ілінді, әр пән мұғалімі өз пәндері бойынша шағын көрініс дайындап,жүргізушілер сценарий бойынша 15 минутта өткізді.

19.04 күні сағат 12:30 «Топиарий жасау әдісі» тақырыбында технология пәнінің мұғалімі Байстенова А.Б.     №119 каб-е шебер сынып өткізді, шебер сыныпқа мұғалімдер қатысты. Өткізілген сынып шебер өте жақсы өтті, мұғалімдер топиарий ағашын жасауды үйреніп басқа сынып шебелері керектігін сұрады, пән мұғалімі келешекте болатының хабарлады.Сынып шеберден алған әсерлерін мұғалімдер қағаз бетіне жазды.

Толығырақ >>